Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná

Úradná tabuľa

Čistá vodaVytlačiť
 

Štandardy kvality - ÚRSO

Vyhodnotenie štandardov kvality dodávky pitnej vody verejných vodovodom a odvádzania odpadovej vody verejnou kanalizáciou za predchádzajúci rok v zmysle povinnosti regulovaného subjektu podľa § 9 ods. 4 Vyhlášky č. 276/2012 Z. z. v znení Vyhlášky č. 235/2016 Z. z. o regulácii v sieťových odvetviach v znení neskorších predpisov.

Súbor na stiahnutie Voda.pdf Voda.pdf (146.7 kB)

 
 

Voľby do samosprávnych krajov - informácia pre voličaVytlačiť
 

volby ilustracny obr.jpgDátum a čas konania volieb. Voľby do orgánov samosprávnych krajov v roku 2017 sa konajú v sobotu 4. novembra 2017 od 7:00 do 22:00 h. Bližšie informácie sa dozviete v prílohe, ktorá je súčasťou tohto oznamu.


 
 

Oprava kultúrneho domu - projekt zníženia energetickej náročnosti budovyVytlačiť
 

oprava kulturneho domu - projekt.pngObci Muráň bola v rámci Operačného programu Kvalita životného prostredia schválená Žiadosť o nenávratný finančný príspevok pre projekt s názvom Oprava Kultúrneho domu v obci Muráň. Cieľom daného projektu je zníženie energetickej náročnosti predmetnej budovy. Projekt zníženia energetickej náročnosti bol zostavený z viacerých navrhovaných opatrení. Opatrenia, ktoré sú súčasťou projektu, boli vybrané na základe posúdenia ekonomických, environmentálnych, technických, prevádzkových, úžitkových a legislatívnych kritérií. Viac info v prílohe.


 
 

Odstavka elektrinyVytlačiť
 

Dňa .....bude odstavená elektrina92.jpg


 
 

Regenerácia centrálnej časti obce MuráňVytlačiť
 


 
 

Podpora komplexného poskytovania miestnej občianskej občianskej poriadkovej služby v obci MuráňVytlačiť
 

Od januára 2018 pracuje v Obci Muráň miestna občianska poriadková služba.V roku 2017 využila obec Muráň možnosť podania žiadosti na získanie nenávratného finančného príspevku (NFP) z Operačného programu Ľudské zdroje (OPĽZ) pre projekt Podpora komplexného poskytovania miestnej občianskej poriadkovej služby (MOPS) v obciach s prítomnosťou MRK. Po následnej komunikácii so Sprostredkovateľským orgánom OPĽZ –Ministerstvom vnútra SR a doplnení žiadosti bolo obci v septembri 2017 doručené rozhodnutie o schválení žiadosti a výšky NFP maximálne 95 765,13 EUR, pričom celkové oprávnené výdavky projektu sú schválené vo výške 100 805,40 EUR. Cieľom projektu je integrácia marginalizovaných rómskych komunít a zvýšenie zamestnateľnosti ľudí žijúcich v prostredí MRK. Projekt je priamo zameraný na znevýhodnené skupiny obyvateľstva.Hlavnou aktivitou projektu je zabezpečenie poskytovania sociálnych asistenčných služieb prostredníctvom činnosti miestnej občianskej poriadkovej služby v súčinnosti s políciou SR. V rámci tejto aktivity sú vytvorené 4 pracovné miesta pre členov MOPS.Výkon činnosti člena MOPS  zahŕňa ochranu verejného poriadku, ochranu súkromného a verejného majetku, ochranu detí a mládeže pred negatívnymi javmi, ochranu životného prostredia, ochranu plynulosti a bezpečnosti cestnej premávky. Zmluva o poskytnutí NFP bola podpísaná 09.11.2017. Koncom kalendárneho roka prebehol proces výberového konania na obsadenie pozícií členov MOPS. Po obsadení novovytvorených pracovných miest boli členovia MOPS profesijne zaškolení a 2.1. zahájili svoju činnosť v teréne. Poskytnuté finančné prostriedky sa použijú na výdavky spojené s nákupom pracovných odevov a ostatného vybavenia, mzdy a odvody na dobu 36 mesiacov.

Súbor na stiahnutie publicita.jpg publicita.jpg (415.1 kB)

 
 
Položky 1-10 z 11

Aktuality - všeobecné oznamy

Mobilná aplikáciaVytlačiť
 

Informácie o dianí v obci vždy po ruke

Stiahnite si mobilnú aplikáciu do vášho mobilu a získajte okamžité informácie o aktivitách, podujatiach vo Vašej obci priamo do mobilu.

Nastavením notifikácie* oznamov v mobilnej aplikácii vo vašom mobile získate upozornenie na nové oznamy, ktoré boli zverejnené na webovej stránke obce, bez nutnosti ísť na webovú stránku.

* Notifikácia - zapnutie cez ikonu zvončeka na položke Oznamy.

Úradné hodiny obecného úradu a kontaktné informácie si môžete cez mobilnú aplikáciu uložiť pre prezeranie v offline režime.
Budú tak pre vás k dispozícii aj keď nebudete mať internetové pripojenie.

Informácie o obci, jej históriu, alebo fotogalériu pohodlne zdieľajte s priateľmi ako atraktívnu pozvánku na návštevu obce.

 

Buďte vždy informovaní o dianí v regióne:      apka.png

  • Akcie, divadlá, kiná, športové podujatia
  • Ponuky práce
  • Inzercia, predaj aj kúpa
  • Firmy a služby, ich top ponuky
  • Pohotovostné čísla, pohotovosti lekární
  • Aktuálne spravodajstvo zo sveta i Slovenska


 


 
 

Ako sa nestať obeťou podvodníkov a zlodejovVytlačiť
 

Vážení seniori,                                                                                      
prinášame Vám niekoľko dôležitých rád, ako sa nestať obeťami podvodníkov a zlodejov, logo MV.jpgktorí si Vás vytipovali ako svoje obete a následne Vás telefonicky kontaktujú ako Vaši príbuzní alebo Vás oslovujú priamo na ulici a pod vopred pripravenými zámienkami s rôznymi emotívnymi príbehmi alebo poskytovaním služieb sa snažia vylákať od Vás peniaze alebo Vás okradnúť o Vaše celoživotné úspory priamo vo Vašom obydlí.

 


 
 

Súťaž o najkrajšiu hasičku ČeskoSlovenskaVytlačiť
 

laura.pngO titul najkrajšej hasičky ČeskoSlovenska sa uchádza aj sympaťáčka z Tisovca 18-ročná Lujza Laudárová, ktorá okrem toho, že je krásna, je aj dobrovoľnou hasičkou v obci Muráň.


 
 

Spustenie novej oficiálnej webovej stránky našej obce www.muran.skVytlačiť
 

web muran obrazok.pngVážení návštevníci, spúšťame novú webovú stránku obce ww.muran.sk. Na stránke nájdete základné údaje o našej obci, prehľad aktuálneho diania v obci, občania tu nájdu kontaktné údaje a potrebné informácie z rozličných oblastí. Cieľom stránky je prezentovať našu obec a život v nej. Veríme, že stránka uspokojí potreby miestnych občanov, ako aj náhodných návštevníkov.

Toto webové sídlo spravuje Obec Muráň a je spracované a naplnené v súlade s platnou legislatívou, podľa pravidiel prístupnosti webového sídla podľa  Výnosu MF SR č. 55/2014 o štandardoch pre informačné systémy verejnej správy platný od 15.03.2014.T


 
 
Položky 1-10 z 11

Objednávky: 0905 401 338

dnes je: 22.4.2018

meniny má: Slavomír

ÚvodÚvodná stránka